Vizyonumuz

“Böbrek sağlığı denildiğinde Ankara’da akla gelen ilk kuruluş olmak.”

Misyonumuz

Hastalarımıza en uygun renal tedavi seçeneğini uygulamak,yaşam kalitesini sürekli arttırmak;
Hastaların, çalışanların, tedarikçilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, güler yüzlü, emniyetli ve etkin hizmet sunmaktır.

Meltem Diyaliz Merkezimiz Hakkında Bilgiler

“Böbrek sağlığı denildiğinde Ankara’da akla ilk gelen kuruluş olmak” vizyonu ile bu alanda deneyimli uzman ekipler tarafından  Ankara’da kurulan ve ilklerden olan Özel Meltem Diyaliz Merkezi, sürekli yenilenen hemodiyaliz cihazları ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Diyaliz Merkezimiz, 4 Katlı müstakil binamızda, 35+1 yataklı ve cihaz (B.BRAUN ) ile deneyimli uzman kadrosunu oluşturan; 2 Doktor,1 Uzm.Hekim, 11 Hemşire, 1 Teknisyen, 1 Diyetisyen, İdari Personel, Şoför, Yardımcı Personel ile uzun yıllardır sizlere hizmet vermektedir.

2 ayrı Hemodiyaliz salonumuzun yanı sıra, özel tedavi ve özen isteyen hastalarımız için oluşturulan, ayrı odalarda özel Hepatit B cihazlarımız ile tedavilerine yardımcı olmaktayız.

Tedavilerine destek olduğumuz hastalarımızın konforlarını en üst seviyede tutmak için, elektrik motorlu hasta yataklarımızın her birinde kişiye özel LCD televizyon ve kulaklık kullanmalarını sağlamaktayız.

Diyaliz salonlarımızda ücretsiz internet hizmetimiz hastalarımızın kullanımına sunulmuştur.

Tedavilerine destek olmaktan mutlu olduğumuz hastalarımızın beslenme sağlığı alanında uzman diyetisyenimiz tedavi süreçlerine destek olmaktadır.

Tedavi süreçlerinde zamanın ne kadar önemli olduğunu bilen diyaliz merkezimiz, hastalarımızın ihtiyacı olduğunda, ilgili tedavi ve tetkik süreçlerinde her zaman yanında yer alarak, hekimlerimiz gerekli tedavileri sağlamakta ve yardımcı olmaktadır.

Merkezimizde tedavi altında olan hastalarımızın tıbbi tetkikleri, en son teknoji ile desteklenen anlaşmalı laboratuvarımızda uzman personelleri eşliğinde çalışılmaktayız..

Kesintisiz tedavi için tüm önlemlerini alan diyaliz merkezimiz,110(kVA) gücündeki jeneratörü ile kesintisiz enerji sağlamaktadır.

Merkezimizin ve hastalarımızın güvenliği için tüm çalışma alanlarımız kamera takip sistemi ile güvenlik altına alınmıştır.

Diyaliz Merkezimiz sedye kullanımına uygun olmak üzere bir adet asansörü ile hastalarımızın tedavi salonlarına hızlı bir şekilde erişimini sağlarken, merkezimize özel otoparkımız ileproblemsiz bir tedavi süreci yaşamanıza yardımcı olmaktayız.

Merkezimize ait olan 5 adet servis aracımız ile siz değerli hastalarımızın merkezimize olan ulaşımları kaliteli ve güvenli bir şekilde sağlanmaktadır.

Siz değerli hastalarımıza kaliteli hizmet vermek için çalışan deneyimli ekibimiz, gün içinde 06:30-20:30 saatleri arasında çalışmalarına devam etmektedir.

Sağlıkla kalın…

Anlaşmalı Kurumlar